20 lutego 2019 r.
Anety, Lehca, Leona
Zaloguj się do eBOK
Mapa strony
AKTUALNOŚCI
2019-02-08
KOMUNIKAT AWARIA
  Inowrocław 02.2019r   SZANOWNI ODBIORCY WODY   Przesyłamy informację, że w związku z kompleksową wymianą sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w obrębie osiedla Stare Miasto mogą występować przerwy w dostawie wody lub pogorszeniu jej jakości. Ponieważ prace prowadzone są przez wykonawców zewnętrznych mogą występować zdarzenia, o których informację otrzymujemy z opóźnieniem. W związku z powyższym prosimy o telefoniczne zgłoszenie bezpośrednio do Dyspozytora PWiK Sp z o.o. (tel. 52 3574071 czynnego całą dobę) przerw w dostawie wody jeśli występują one bez wcześniejszego powiadomienia. Za wszelkie utrudnienia w korzystaniu z naszych usług przepraszamy.
2018-09-24
Nagroda EKO-ORŁA
Miło nam poinformować Państwa, że inwestycja „Przebudowa Ujęcia Wody w Trzaskach” została nagrodzona w I edycji konkursu „EKO-ORŁY” zorganizowanego z okazji jubileuszu 25-lecia  WFOŚiGW w Toruniu. Konkurs miał na celu  promowanie efektywnego wykorzystywania dofinansowań ze środków WFOŚiGW w Toruniu na rzecz ochrony środowiska. Projekty nagradzane były w 5 kategoriach: ochrona powietrza, ochrona przyrody, edukacja ekologiczna, ochrona wód i gospodarka wodna, ochrona powierzchni ziemi. Inwestycja „Przebudowa Ujęcia Wody w Trzaskach”  otrzymała nagrodę główną w kategorii: ochrona wód i gospodarka wodna.
2018-06-26
TARYFY OPŁAT ZA WODĘ I ŚCIEKI
TARYFA DLA ZBIOROWEGO ZAOPATRZENIA W WODĘ I ZBIOROWEGO ODPROWADZANIA ŚCIEKÓW na terenie Gminy Miasto Inowrocław i Inowrocław na okres 3 lat obowiazująca od dnia 30.06.2018r. zatwierdzona decyzją Dyrektora Regionalnego Zarzadu Gospodarki wodnej w Bydgoszczy BD.RET.070.15.2018.AB z dnia 29.05.2018r. do pobrania w zakładce CENNIK.
2016-10-28
PRZEBUDOWA UJĘCIA WODY W TRZASKAC...
Dzięki pożyczce z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zrealizowana została przebudowa Stacji uzdatniania wody Nr 2 na terenie Ujęcia Wody w Trzaskach, zaopatrującego w wodę miasto Inowrocław i część gminy Inowrocław.  W ramach zadania wykonano kompleksową modernizację budynku stacji, montaż nowych urządzeń i instalacji technologicznych do uzdatniania wody, wybudowano zbiornik wody do płukania filtrów i przebudowano chlorownię. W chwili obecnej trwa rozruch technologiczny urządzeń filtracyjnych. Po zakończeniu prac rozruchowych planowana wydajność Stacji uzdatniania wody Nr 2 wzrośnie z Qdśr  5280 m3/dobę do  8400 m3/dobę, wzrośnie również stabilność parametrów fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych dostarczanej wody.
2014-05-27
Naturalna woda mineralna „I...
 Z przyjemnością informujemy, iż nasza Naturalna Woda Mineralna „Inowrocławianka” otrzymała  zaszczytny tytuł  „Najlepszego Produkt Roku 2014”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 24 maja 2014r. podczas Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Mamy nadzieję, że „Inowrocławianka”  posiadająca oryginale walory smakowe i zdrowotne będzie miała coraz większe grono zwolenników oraz stanie się wizytówką Kujaw jako produkt regionalny.  
2013-04-30
W związku z uruchomieniem przez Przedsiębiorst...
Woda „Inowrocławianka” jest wodą wysokozmineralizowaną, zawierającą sód, wapń, chlorki a także jodki naturalnego pochodzenia /0,5 l wody pokrywa dobowe zapotrzebowanie na ten pierwiastek/. Woda  o opisanym wyżej składzie chemicznym jest odpowiednia dla uzupełnienia niedoboru elektrolitów (sód, wapń, magnez) zwłaszcza dla osób pracujących fizycznie, sportowców i innych w czasie intensywnego pocenia (np. podczas upałów).   Oferujemy wody gazowane i niegazowane w  następujący opakowaniach: butelka typu PET 1,5 l   butelka typu PET 0,5 l  butelka szklana 0,33 l  Zakup w/w wody będzie możliwy od 06.05.2013r., ul. S. Ranusa, Inowrocław.Bliższe informacje: Alfred Hofman 667 661 336 lub rozlewnia@pwikino.pl   Zapraszamy do współpracy    
1234
Strona głowna   |   RSS   |   Kontakt
PWiK Sp. z.o.o Inowrocław © 2011 - 2019
Wykonanie VOBACOM