20 lutego 2019 r.
Anety, Lehca, Leona
Zaloguj się do eBOK
Mapa strony
NASZA WODA
Naturalna woda mineralna „Inowrocławianka” - Najlepszym Produktem roku 2014
Z przyjemnością informujemy, iż nasza Naturalna Woda Mineralna „Inowrocławianka” otrzymała  zaszczytny tytuł  „Najlepszego Produkt Roku 2014”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 24 maja 2014r. podczas Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej.
Mamy nadzieję, że „Inowrocławianka”  posiadająca oryginale walory smakowe i zdrowotne będzie miała coraz większe grono zwolenników oraz stanie się wizytówką Kujaw jako produkt regionalny.
Na zdjęciu Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza wręcza nagrodę główną  Prezesowi Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Stanisławowi Kowalewskiemu. 
 
 www.wodainowroclawianka.pl


Naturalna woda mineralna „Inowrocławianka” – najlepszym produktem w plebiscycie "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza" w kategorii „Woda”.
Woda „Inowrocławianka” wzięła udział w X edycji plebiscytu najlepszych spożywczych marek regionalnych, którego organizatorem była Gazeta Pomorska. Ogłoszenie  zwycięzców plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza" odbyło się  7 listopada 2017r. w  Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który był partnerem plebiscytu.
Cieszymy się, że nasza woda została doceniona przez kapitułę plebiscytu i będzie promować nasze miasto oraz region Kujaw i Pomorza. 
Na zdjęciu pamiątkowa statuetka oraz certyfikat SUPER SMAK GAZETY POMORSKIEJ 2017


Autor: Jacek Smarz, Polska Press Grupa
Strona głowna   |   RSS   |   Kontakt
PWiK Sp. z.o.o Inowrocław © 2011 - 2019
Wykonanie VOBACOM